Menu Zamknij

Szlifierki do rur okrągłych

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości szlifierki planetarne do rur okrągłych. Urządzenia służa do nadawania szlifu, satynowania, przygotowania pod poler. Wersje pracujące na sucho oraz na mokro. Poza rurami okrągłymi, wykańczać możemy także inne kształty, takie jak: stożki, owale, profile wielokątne oraz kształty nieregularne. Istnieje możliwość zaokrąglania krawędzi płaskowników z czterech stron w jednym przejściu. Kierunek szlifu jest prostopadły do kierunku podawania detali. Wszystkie urządzenia (poza RC) pracują bez obracania rur wokół ich osi, co minimalizuje drgania rury, dzięki czemu wykończenie powierzchni jest powtarzalne. Średnice w praktyce od zera do ponad 350 mm.
W przypadku rozwiązań na sucho, ze względu na proces nagrzewania detali największa liczba głowic to trzy głowice z pasami szlifierskimi. Dla rozwiązań na mokro limit nie istnieje.
W przypadku podawania rur przez operatora mogą być one wygięte w dowolny kształt. Przy rurach prostych, możemy zminimalizować odpowiedzialność operatora i przenieść ją na podajniki automatycznie maszyny.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny naszych urządzeń, jak również dostęp do części zamiennych. Posiadamy urządzenie demo.