Menu Zamknij

Szlifierki do profili i płaskowników

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości szlifierki przelotowe do płaskowników oraz profili.. Urządzenia służa do nadawania szlifu, satynowania, jak również przygotowania pod poler. Wersje pracujące na sucho oraz na mokro. Szerokości do 330 mm. Poza płaskownikami, wykańczać możemy także inne kształty, jak profile kwadratowe, profile prostokątne oraz blachy do szerokości roboczej stołu. Standardowo szlif wykonywany jest z jednej storny, od góry, ale posiadamy też wersje, które wykonują szlif z dwóch oraz czterech stron, paroma głowicami, w jednym przejściu. Niektóre wersje posiadają szczotkę z oscylacją. Kierunek szlifu jest równoległy do kierunku podawania detali. W zależności od aplikacji, urządzenia mogą być wyposażone w pas podajnika stołu kompensujący strzałkę ugięcia detali (przykładowo przy profilach) lub o wysokim współczynniku tarcia – w przypadku małych detali. Stoły mogą być także wykonane z bruzdami, umożliwiającymi pozycjonowanie poprzeczne detali, jak i z poprzecznymi blokadami, które uniemożliwiają wzdłużne przesuwanie się detali na stole. Możliwość montażu grzebienia na wejściu do pozycjonowa detali na stole. Urządzenia możne być wyposażone w  system powrotu detali do operatora. Rozwiązania to jest osobno dedykowane dla małych oraz dla dużych detali. W przypadku rozwiązań na sucho, ze względu na proces nagrzewania detali, największa liczba głowic to dwie głowice z pasami szlifierskimi i jedna szczotka. Dla rozwiązań na mokro limit nie istnieje. Posiadamy także wersje HD o większej mocy silników – do 15kW na głowicę (przy 330mm szerokości), większej średnicy rolek kontaktowych – 240 mm, stole z szybka wymianą pasa podajnika, szybką regulacją wysokości rolek dociskowych, dodatkowym opłukiwaniem stołu z urobku itd.  Urządzenia mogą być wyposażone w pływającą głowicę (floating head), która podążą za odkształceniem detalu z zadaną siła docisku.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości szlifierki do profili i płaskowników. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny naszych urządzeń, jak również dostęp do części zamiennych. Posiadamy urządzenie demo jak i do wypożyczenia.